09:00 - 21:00, OC Galéria Shopping, Toryská 5, Košice
OC Galéria Shopping Košice

Obchody a služby

Pet Center

prízemie

otvaracie hodiny

09:00 - 21:00

telefon

055 / 326 01 21

Karta

kosicegaleria@petcentersk.sk

email

www.petcenter.sk

facebook

petcenter.sk

Karta

Maestro, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron, V Pay

Karta

Aktuálny Magazín Pet Center nájdete na tejto stránke vpravo

Karta

PET CENTER reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality. Od apríla 2009, kedy sme otvorili prvú predajňu v Bratislave, sa naša sieť obchodov úspešne rozrastá po celom Slovensku, aby sme boli Vám, našim zákazníkom, vždy po ruke.

V našich predajniach nájdete široké portfólio krmív, výživových doplnkov a iných potrieb tej najvyššej kvality pre chovateľov psovmačiekpapagájovakvárijných rybičiekhlodavcov a tiež chovateľov terárijných zvierat.

Okrem chovateľských potrieb sa zameriavame aj na predaj živých zvierat. Škrečky, zajačiky, morčatá, činčili, exotické papagáje, chameleóny, zlaté rybky. U nás nájdete všetko a ešte oveľa viac. Stačí len prísť a za pomoci nášho odborne vyškoleného personálu si určite vyberiete.

Jedným z našich hlavných cieľov je rozvoj a popularizácia chovateľstva. Tomu prispôsobujeme aj našu bohatú ponuku rozličných produktov, ktoré musia spĺňať prísne parametre kvality a vysoké chovateľské nároky. Dbáme na to, aby boli všetci naši zamestnanci odborníkmi v oblasti chovateľstva a súčasne príjemnými spoločníkmi pre každého zákazníka.

Rozumieme reči zvierat

Pet Center