09:00 - 21:00, OC Galéria Shopping, Toryská 5, Košice
OC Galéria Shopping Košice

Podujatia a súťaže

VALENTÍN

14.02.2018

Mnohí dnes považujú sviatok sv. Valentína za jeden z najkrajších. Je to totiž deň, ktorý nám má pripomenúť, že láska vo všetkých svojich podobách stojí za to. 

Oslavovať budeme i my v OC Galéria Shopping Košice. Už od začiatku februára sa budete môcť zapojiť do súťaže o najzamilovanejší pár. Súťažiť sa bude vo viacerých vekových kategóriách. Ak nám pošlete fotku so svojou láskou, možno to budete práve vy, koho potešia atraktívne ceny. Mladšie ročníky budú hrať o konzolu  PS4 SLIM od GSM1, v kategóriách od 30 rokov zas o valentínsku večeru a darčekové poukážky v hodnote 150 €. Pravidlá súťaže nájdete nižšie.

Priamo v deň svätého Valentína sa môžete tešiť na náš tradičný Daily Happy Shopping – čiže na poobedie plné zliav. Okrem toho k nám zavítajú zabávači zo skupiny Cirque Roamers. Tí predvedú zaujímavú šou, ktorá bude vďaka farebným kostýmom a ich umeniu pastvou nielen pre oči. Zažijete šikovnosť akrobatov i žonglérsku zručnosť. Pre všetkých máme pripravenú sladkú valentínku.  Prajeme vám, aby ste nielen 14. február strávili s tými, na ktorých vám záleží!